Aktualności i promocje

Szanowni Państwo,

Można zapisywać się przy pomocy formularza on-line – zakładka po lewej”Rejestracja”. Gdyby jednak zakres godzin nie odpowiadał – proszę dzwonić – coś wymyślimy :).

Chciałam poinformować o nawiązaniu współpracy z firmą Fizjo-Zone w Krakowie. Polecam i zapraszam 🙂 Dla klientów Balans, którzy zechcą skorzystać z fachowej pomocy fizjoterapeuty w Fizjozone 20 % rabatu na pierwszą wizytę !!!

www.fizjo-zone.pl 

logo_fizjo-zone-1

WYPRZEDAŻ w naszym sklepie internetowym

Zapraszamy naszych klientów oraz wszystkich zainteresowanych do skorzystania z oferty specjalnej na część asortymentu w naszym sklepie internetowym. Szczegóły produktów w wyprzedaży znajdują się pod linkiem: http://ebalans.pl/kategoria-produktu/wyprzedaz/. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów. Zapraszamy!

Bon PREZENTOWY:

Bon Podarunkowy – kosztuje 60 zł. Obdarowana nim osoba może go wykorzystać w dowolny sposób np. wykonać pełną diagnostykę stóp albo zakupić skarpety separatory dopłacajac różnicę. Myślę, że taki prezent dla Mamy, Babci czy Biegacza jest lepszy niż kolejny krem czy skarpetki. Czekoladki – tu mam mieszane uczucia – bo oczywiście pyszne ale tuczące 😉

Zapraszam do kontaktu w tej i każdej innej sprawie 🙂

Bon

Program „OBSERWUJ I ZAPOBIEGAJ „

wesołe dzieci

Program dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat: Obejmuje badanie poprawności rozwoju stóp na podoskopie  oraz wykonanie odbitki stóp w tuszu. W razie nieprawidłowości otrzymacie Państwo doradztwo w zakresie ćwiczeń, możliwość konsultacji z fizjoterapeutą w cenie z rabatem 10 % oraz doradztwo w zakresie doboru poprawnego obuwia dla dziecka. Cena  pierwszej diagnostyki stóp dziecka w ww zakresie: 35 zł. Monitoring rozwoju stóp dziecka co pół roku w cenie 25 zł.

 

 

No votes yet.
Please wait...