Buty ortopedyczne

W ofercie posiadamy buty ortopedyczne zaprojektowane przez techników ortopedii oraz ośrodek naukowo-badawczy specjalnie pod kątem zastosowania dla osób ze stopami wrażliwymi, zdeformowanymi, chorymi.

Oferowane przez nas buty ortopedyczne posiadają następujące zalety:

  • są wykonane ze skóry
  • wyposażone w wyjmowane w całości wkładki. Można je z powodzeniem zastąpić wkładkami indywidualnymi , nawet bardzo grubymi i „mięsistymi”
  • wkładki są wyprofilowane w odpowiedni sposób to znaczy posiadają stabilizację pięty oraz łagodne podparcie sklepienia podłużnego. Są wykonane z kompozytu fusbet, który daje stopom bardzo dobrą amortyzację. Dla osób z osłabionymi wiązadłami stawu skokowego pełnią rolę stabilizatorów, dzięki którym chód jest pewniejszy i bardziej zrównoważony.
  • czubki butów są zaokrąglone i wysokie
  • posiadają usztywnione zapiętki
  • niektóre modele wyposażone są w specjalne siateczki aby buty nie drażniły wystających haluksów
  • możliwość zainstalowania wkładki masującej

Przykładowe modele butów ortopedycznych z naszej kolekcji

 

W ofercie posiadamy również buty  ortopedyczne na spodach kolebkowych. Dzięki specjalnej konstrukcji spodu użytkownik ma wyprostowaną postawę, odciążony kręgosłup zaś ułatwienie przekolebania wpływa bezpośrednio na stopy, które mniej bolą. Przy takiej podeszwie palce i stawy przodostopia są odciążone.

Wszystkie buty ortopedyczne wykonane są z naturalnej skóry . Ich konstrukcja uwzględnia stopy wrażliwe z objawami bolesności. Jako osoba zajmująca się zdrowiem stóp z przyjemnością doradzę jakie obuwie będzie dla danej osoby odpowiednie. Wytłumaczę również dlaczego – zachęcam w związku z tym do kontaktu ze mną i wizyty w gabinecie.

W Poradni Zdrowych Nóg posiadam niektóre modele i rozmiary.

Jeżeli nie będzie na stanie odpowiadającej Państwu pary butów zamówimy wybrany model. Dlatego zachęcam również do kontaktu z poradnią i umówienia się na wizytę. Porozmawiamy o zdrowych stopach, profilaktyce i roli jaka pełnią prawidłowe buty. Gabinet naszej poradni Balans znajduje się pod adresem: Kraków, ul. Galla 22/1a – zapraszam!

Rozmiar dostępnego w ofercie w naszym sklepie internetowym obuwia przedstawia tabela poniżej:

Szczegóły dotyczące oferty znajdą Państwo w naszym sklepie. Zapraszamy!

Rating: 4.0. From 3 votes.
Please wait...