Aktualności i promocje

Chciałam poinformować o nawiązaniu współpracy z firmą Fizjo-Zone w Krakowie. Polecam i zapraszam 🙂 Dla klientów , którzy zechcą skorzystać z fachowej pomocy fizjoterapeuty w Fizjozone 20 % rabatu na pierwszą wizytę !!!

www.fizjo-zone.pl 

logo_fizjo-zone-1

Bon PREZENTOWY:

Bon Podarunkowy . Obdarowana nim osoba może go wykorzystać w dowolny sposób np. wykonać pełną diagnostykę stóp albo zakupić skarpety separatory dopłacajac różnicę. Myślę, że taki prezent dla Mamy, Babci czy Biegacza jest lepszy niż kolejny krem czy skarpetki. Czekoladki – tu mam mieszane uczucia – bo oczywiście pyszne ale tuczące 😉

 

Bon

Program „OBSERWUJ I ZAPOBIEGAJ „

wesołe dzieci

Program dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat: Obejmuje badanie poprawności rozwoju stóp na podoskopie  oraz wykonanie odbitki stóp w tuszu. W razie nieprawidłowości otrzymacie Państwo doradztwo w zakresie ćwiczeń, możliwość konsultacji z fizjoterapeutą w cenie z rabatem 10 % oraz doradztwo w zakresie doboru poprawnego obuwia dla dziecka. Cena  pierwszej diagnostyki stóp dziecka w ww zakresie: 35 zł. Monitoring rozwoju stóp dziecka co pół roku w cenie 25 zł. Polecamy także instalację klimatyzacji kraków z firmą AHS.

 

 

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.