O poradni

Witam serdecznie na stronie BALANS.

balans dzieli się wiedzą na temat zdrowia

Czy wiecie Państwo, że znakomita większość z nas rodzi się ze zdrowymi stopami ale tylko 30% starszych osób nie odczuwa dolegliwości ze strony stóp ? Przyczyną tego są nieprawidłowe obuwie noszone przez dzieci, niewłaściwa pielęgnacja stóp , nasz styl życia i otaczający nas beton czyli twarde, nienaturalne podłoże po którym musimy się przemieszczać.
Kiedy jesteśmy osobami młodymi nie zwracamy uwagi na nasze stopy i ich ewentualne nieprawidłowości. Jednakże w latach późniejszych takie zaniedbanie daje się nam we znaki skutecznie ograniczając naszą aktywność.
Stopy to nasza baza, która wpływa na cały nasz organizm. Najnowsze badania wykazały, iż wady stóp wpływają na nasze szczęki stąd rosnące zainteresowanie stomatologów tematami związanymi z diagnostyka stóp. Dlatego warto zbadać swoje stopy  i odpowiednio o nie zadbać.

Poradnia Zdrowych Nóg Balans to miejsce, gdzie razem zadbamy o prawidłową profilaktykę i komfort chodzenia, biegania, życia… W każdej sprawie zapraszam do kontaktu ze mną pod numerem  lub do wizyty w mojej poradni w przypadku osób mieszkających w Krakowie. Gabinet znajduje się pod adresem , w godzinach otwarcia gabinetu można spokojnie przyjechać i przymierzyć wkładki lub skonsultować problemy ze stopami. Szczegóły znajdują się w zakładce kontakt. Zapraszam do kontaktu ze mną!

Rating: 4.0/5. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.