O mnie

Kilka słów o mnie.

Joanna Walas

Nazywam się Joanna Walas. Jestem absolwentką AGH – specjalność Materiały dla Medycyny. Od prawie  4 lat zajmuję się STOPAMI i jest to moja pasja. Lubię ludzi i satysfakcję daje mi pomoc w rozwiązaniu ich problemów podologicznych. Specjalizuję się w diagnostyce stóp oraz doborze wkładek ortopedycznych. Wkładki te w większości wypadków produkuję sama wkładając w to emocje, serce i zdobytą wiedzę.
Szkoliłam się w firmach , które tymi tematami zajmują się od dawna pomimo, że świadomość Polaków na temat stóp i ich roli rozkwita dopiero w ostatnim czasie.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług?

Ponieważ :
1. Nie idę na ilość lecz jakość. Przeznaczam sporo czasu na dogłębne zbadanie, wywiad i rozmowę z pacjentem. Rozmawiamy o problemach stóp, o tym jakie buty warto nosić, o stylu życia, o oczekiwaniach – wszystko w kontekście wykonania i doboru odpowiednich wkładek ortopedycznych .
2. Nie zostawiam pacjenta samego po wykonaniu dla niego wkładek. Zawsze można przyjść, wyjaśnić ewentualne wątpliwości, zmodyfikować wkładki itd. Nastawiam się na wspólną , długofalową pracę nad stopami.
3. Mam w ofercie również wkładki seryjne. Traktuję je jako wkładki uzupełniające. Jeżeli jednak Klient nie jest przekonany do inwestycji we wkładki indywidualne pomagam mu dobrać tańsze wkładki seryjne. Jednak sprawdzam czy pasują, czy mają sens zakupu w danym przypadku.Robię to świadomie z wykorzystaniem wiedzy i doświadczenia. Daję Klientowi wybór.
4. Uczciwie podchodzę do tematu. Jeżeli mam wyraźne przesłanki, że problem Klienta nie wynika z ortopedycznych nieprawidłowości, że może być spowodowany chorobą np. boreliozą, problemami neurologicznymi, reumatyzmem sugeruję wizyty u innych specjalistów facility management.
Zatem ZAPRASZAM 🙂

Moje certyfikaty:

Przykłady opinii dotyczących tego jak pracuję:

Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.